sucha-plet.jpgSuchá pleť

monoderma-et10-in-box.png

Silný vitamín pro suchou pleť

Monodermá ET10

Použití tohoto vitamínu má hojivé účinky na různé druhy dermatitid i radiodermatitis. Pokud máte pokožku se sklonem ke svědění, je tento výrobek určen přímo pro vás, protože dokáže svědění výrazně zredukovat. Zároveň je tento výrobek vhodný pro jakýkoliv typ pokožky včetně velmi citlivé.

Koupit Detail výrobku

Suchá pokožka vzniká když mazové žlázy produkují příliš málo tuku a nemůže se tak vytvořit dostatečně silná ochranná tuková vrstva, která by udržovala vodu.  Trpí tím nejsvrchnější vrstva pokožky, protože kožní buňky již nejsou tak blízko u sebe a tvoří se malé mezery, kterými se vlhkost z pleti vytrácí.

Příčiny vzniku

Nejčastější projevy

Pleť je matná, suchá a drsná. Běžný je pocit lehkého napětí, který pokračuje šupinatostí, citlivostí nebo popraskanou pokožkou a někdy dosahuje až zrudnutí a svědění. Mezi buňkami se tvoří mikroskopicky malé mezery, kterými se ztrácí vlhkost z pleti, a do kterých tak mají přístup škodliviny z životního prostředí. Kromě toho, že vitamíny na pleť Monodermá E5 a ET10 hydratují a zjemňují suchou a podrážděnou pleť, slouží také jako antioxidanty, které zabrání průniku volných radikálů z prostředí do kožních buněk.

suchaplet1.jpgsuchaplet2.jpgsuchaplet3.jpgsuchaplet4.jpg

srdce.pngNáš tip

Nedávejte si příliš horkou a dlouhou sprchu. Používejte výhradně kosmetiku bez parfémů a konzervantů.