poskozeni-sluncem.jpgPoškození sluncem

c10.png

Skvělý při poškození vlivem slunce

Monodermá C10

Prokázané účinky klinickými studiemi.
Speciální balení - ampulky umožňují chránit čistý vitamín před oxidací.
Měsíční terapie zredukuje nadměrnou pigmentaci až o 50% a jemné vrásky až o 39%.

Koupit Detail výrobku

Obě složky UV záření, UVA i UVB výrazně škodí kůži vystavené slunci, protože dochází k narušení DNA s trvalými následky.
UVA pronikají do hlubších vrstev kůže a působí celý rok. Na svědomí má předčasné stárnutí pleti a její trvalé poškození. Častou reakcí jsou sluneční alergie a podráždění.
UVB záření vyvoláva spíše zarudnutí, pod kterým si představíme klasické spálení a také zvýšenou pigmentaci pokožky.  

Příčiny vzniku

Nejčastější projevy

Opálení je v podstatě přirozená ochranná reakce našeho těla. Po vystavení UV záření se v kůži spouští tvorba melaninu, který způsobí pigmentaci (zhnědnutí). Při přehnaném slunění a poškození kůže můžeme pozorovat dřívější tvorbu vrásek, sníženou pružnost kůže a její zvýšenou citlivost. Trvá však i několik let, než se nám naše nezodpovědné opalování vymstí. Nejviditelnějšími změnami jsou barva kůže, stařecké skvrny a senilní akné. Abychom se těmto nechtěným efektům vyhnuli, je vhodné v létě používat vitamíny na pleť Monodermá C10, které pleť chrání před nezdravým pronikáním slunečních paprsků do spodních vrstev kůže, působí jako antioxidant a zamezují pigmentaci.

Pokud se nám už ale opalování vymklo kontrole, je potřeba rychle zasáhnout, aby byly následky co možná nejmenší. Zdravotnický prostředek Monodermá ET10 redukuje poškození vlivem UV záření. Uleví od pocitu pálení, tlumí alergické reakce a urychluje regeneraci kůže.

slunce1.jpgslunce4.jpgslunce2.jpgslunce3.jpg

srdce.pngNáš tip

Dbejte, aby opalovací krém obsahoval UVA i UVB složku a jeho SPF byla nejméně 15. Před opalovacím krémem si na obličej naneste vitamín C aby se zajistila nejen 100 % ochrana, ale i antioxidace. Vyhýbejte se aromatizovaným ochranným přípravkům.