citliva-plet.jpgCitlivá pleť

monoderma-et10-in-box.png

Silný vitamín pro citlivou pleť

Monodermá ET10

Použití tohoto vitamínu má hojivé účinky na různé druhy dermatitid i radiodermatitis. Pokud máte pokožku se sklonem ke svědění, je tento výrobek určen přímo pro vás, protože dokáže svědění výrazně zredukovat. Zároveň je tento výrobek vhodný pro jakýkoliv typ pokožky včetně velmi citlivé.

Koupit Detail výrobku

Citlivá pokožka má snížený práh tolerance a tedy reaguje výrazněji než pokožka normální a k mnoha kosmetickým přípravkům je netolerantní. Častokrát reaguje na podněty, které ostatní typy pokožky nijak neovlivňují. Za její přecitlivělost může poškozená bariérová funkce, což má za následek průnik dráždivých, alergenních faktorů. Pro citlivou pleť je též charakteristická nadměrná tvorba volných radikálů. Právě ty redukuje topické používání vitaminu E jako silného antioxidantu.

Příčiny vzniku

Nejčastější projevy

Pocity citlivé pleti bývají spojené s pícháním, pálením a neustálým pnutím. Často nás citlivá místa i svědí, takže si je rozškrábeme a ty pak ještě zčervenají. Citlivá pleť má mnoho společného i se suchou pletí. Běžné je její olupování, výskyt otoků či drobných puchýřků. I takto rozdrážděnou pokožku dokáže zklidnit zdravotnický prostředek Monodermá ET10, který je založen na čistě přírodní bázi a pleti poskytuje vytouženou úlevu od pnutí i svědění.

citliva2.jpgcitliva1.jpgcitliva3.jpgcitliva4.jpg

srdce.pngNáš tip

Nepoužívejte klasické anti-aging krémy, neboť obsahují složky jako ovocné kyseliny a vitamín A, tedy retinol, které mohou být dráždivé. Nepodstupujte ani dermatologické zákroky jako jsou chemický peeling či laserové ošetření pleti.